Warsztat refleksyjny w ramach ewaluacji wewnętrznej LSR LGD „Barcja”
2017-04-13 Spotkanie na temat zasad ubiegania się o przyznanie pomocy połączone z konsultacjami w sprawie zmiany kryteriów wyboru operacji.
Spotkanie na temat zasad ubiegania się o przyznanie pomocy połączone z konsultacjami w sprawie zmiany kryteriów wyboru operacji.

Jeśli chciałbyś skorzystać ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na podjęcie lub rozwój działalności gospodarczej, albo utworzyć obiekt kulturalno-społeczny, rekreacyjno-sportowy albo zorganizować wydarzenie kulturalne/integracyjne/edukacyjne z zakresu ochrony środowiska i zmian klimatycznych to koniecznie weź udział w spotkaniu organizowanym przez LGD „Barcja”. Istnieje także możliwość organizacji wydarzeń promujących obszar LGD  oraz produkty i usługi lokalne. Podczas spotkania zostaną omówione warunki uzyskania wsparcia i procedura oceny wniosków. Będzie to także okazja do zapoznania się z propozycją zmian kryteriów wyboru operacji przed najbliższym naborem wniosków o przyznanie pomocy. Uczestnicy spotkania będą mieli realny wpływ na ilość i szczegółowość poszczególnych kryteriów wyboru operacji.
Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia o godz. 16.30 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Kętrzyn przy ul. Tadeusza Kościuszki 2 w Kętrzynie.